Type and press Enter.

Про нас

Трапезна “ПІДЗЕМЕЛЛЯ”

Про нас

Вишуканість та автентичність у кожному куточку нашого закладу створюють особливу атмосферу.
В нашій трапезні меблі з металу та дерева, на стінах стилізовані факели, мечі, щити та історичні довідки, портрети славетних князів, оригінальна фотозона з величезним троном і навіть почесною вартою у лицарських обладунках – 600 літні стіни пробуджує відчуття середньовіччя.

Наша команда працює для того, щоб відновити Луцьку історію та розкрити цікаві події з’їзду монархів. У серці міста під товщею бруку поруч із собором Святої Трійці ховається наше “Підземелля”, що оповите таємницями й легендами.

Завітавши до нас Ви відчуєте себе монархом Луцького з’їзду монархів 1429 року. У серці міста під товщею бруку поруч із собором Святої Трійці ховається наше “Підземелля”, що оповите таємницями й легендами.

Ми створили для Вас захоплюючу містичну атмосферу середньовіччя в древніх підземеллях монастиря Бернардинів поєднавши неймовірний інтер’єр, який розкриває історичні таємниці, смачну оригінальну кухню, мелодії старовинних інструментів та стилізований одяг персоналу. Варто відмітити, що приміщення трапезної слугує як укриття, що в нинішніх реаліях є потребою містян.