Type and press Enter.

Інтер’єр

Запрошуємо лучан та гостей міста у трапезну “Підземелля”, де в 600-літніх кам’яних стінах, серед вишуканого кованого та дерев’яного інтер’єру, в мерехтінні свічок та факелів оживають таємниці Середньовіччя.

Тут кожна зала дихає історією:

Наших гостей зустрічає “Камінна зала”, що є осердям підземельного лабіринту і об’єднує інші три неповторні зали.

Завдяки декоруванню натуральним каменем, металевими та солом’яними інсталяціями, а також постійно палаючому каміну, тут панує атмосфера домашнього затишку та тепла.

Для гучних святкувань запрошуємо вас у бенкетний “Зал Монархів”.

Його стіни оздоблені картинами, на яких відтворена вся велич їсторії першого саміту з’їзду монархів в Замку Любарта 1429 року.

Тут кожен елемент, від масивних дерев’яних столів до свічників та настінних історичних довідок надає залі королівського розмаху та розкоші.

Ще одна оригінальна зала, це – “Тунель Дракона”, тут на стінах оживають химери та фантазії, створюючи неповторну унікальну атмосферу.

Зала зустрічає арковим входом з цікавими візерунками у вигляді магічних драконів та містичних створінь і запрошує відвідувачів у світ загадкових легенд і таємниць.

І нарешті, зала “Стихії”, що дає можливість гостям “Підземелля” відгородитись від вуличного шуму та життєвих проблем, усамітнившись в спеціально облаштованих, огороджених червоними оксамитовими портьєрами, відпочинкових зонах під легенькі звуки середньовічних менестрелів.

Всю цю казкову атмосферу доповнює щедра середньовічна кухня, що складається з автентичних українських страв давньої Волині.

Усі смаколики подаються на оригінальних дерев’яних човниках з вогнем, підкалатках, підпалках та волинському глиняному посуді.

Поціновувачі смачної їжі мають можливість посмакувати оригінальними волинськими токмачами з омочкою, січениками з білої риби, варениками з маком та квасолею, капустою по-забужанськи, печеною в печі і звісно, м’ясом колюха з вогню.